Alles rund ums Spielen

WOLUMEN BITCOIN’A JEST NA „KOŃCU LINII“ SYGNALIZUJĄC, ŻE ZMIENNOŚĆ JEST NIEUCHRONNA

admin, · Kategorien: Krypto

Bitcoin’s range-bound trading nie wykazuje żadnych oznak rezygnacji, ponieważ krypto kontynuuje handel na boki w regionie o niższym poziomie 9,000$.
Wygląda na to, że kładziemy podwaliny pod masowy ruch.
Dane sugerują, że ruch ten może być nieuchronny w nadchodzących dniach, potencjalnie wyznaczając kierunek, w którym będzie się on rozwijał w przyszłości.

Istnieje również kilka innych czynników, które mogą mieć wpływ na jego krótkoterminowe działania cenowe
Jeden z analityków zauważa, że kierunek trendu BTC po wykonaniu tego dużego ruchu będzie sygnalizował „prawdziwy kierunek“.
Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy zostały złapane w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni w ramach rozszerzonego bocznego handlu, walcząc o uzyskanie wyraźnego rozmachu.

Ten zakres handlu po raz pierwszy rozpoczął się na początku maja, a od czasu BTC waha się głównie pomiędzy 9.000 a 10.000 dolarów.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Przy kilku krótkich okazjach, krypto przełamało się zarówno powyżej, jak i poniżej tego zakresu handlowego, osiągając maksimum 10.500$ i minimum 8.500$.

Który kierunek rozwoju tego trendu może zależeć od kilku istotnych czynników, które jeden z analityków uważnie obserwuje. Wskazuje on, że następny ruch Bitcoina zapewni mu „prawdziwy kierunek“.

POZIOM ZMIENNOŚCI BITCOINÓW UDERZA W JEDNOROCZNĄ NISZĘ
W momencie pisania, Bitcoin jest notowany na giełdzie po obecnej cenie 9.100 dolarów. Jest to około punktu cenowego, w którym krypto było przedmiotem handlu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

 

Wczoraj, sprzedający próbowali zmusić Bitcoin System poniżej dolnej granicy swojego długoletniego zasięgu handlowego, powodując, że spadł on do 8.950 dolarów.

Ten podział był jednak krótkotrwały, ponieważ presja sprzedaży została szybko wchłonięta przez kupujących.

 

Ta akcja cenowa – jak wszystko, co widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy – spowodowała, że poziom zmienności Bitcoina zanurkował.

Według danych z platformy analitycznej Skew, osiągnęły one po prostu niskie poziomy, które nie były widoczne od ponad roku.

 

„BTC 1m ATM Implied Vol osiąga 1Y+ niskie poziomy na poziomie ~46%.“

Wizerunek dzięki uprzejmości Skew.

Te ataki o wyjątkowo niskiej lotności zazwyczaj nie trwają długo, co oznacza, że Bitcoin może być ustawiony do wykonywania masywnych ruchów w najbliższych dniach i tygodniach.

TREND WOLUMENU OSIĄGA „KONIEC LINII“, PONIEWAŻ ANALITYCY OCZEKUJĄ ZMIENNOŚCI.
Jeden z popularnych analityków kryptocurrency na Twitterze wyjaśnił w ostatnim tweecie, że bacznie obserwuje kilka czynników decydujących o tym, w którym kierunku Bitcoin będzie się dalej rozwijać.

 

Wskazuje on na tendencję spadkową kryptońskiego wolumenu osiągającego „koniec linii“, jak również na kilka innych czynników.

„Trend wolumenu osiągający koniec linii“. Wszystkie zamknięcia poza lokalnymi zakresami były fałszywe. Uważaj, aby to zachowanie nie zostało przerwane – dobre prawdopodobieństwo, że zasygnalizuje ono prawdziwy kierunek. Lokalne niepotwierdzone (pochylone) linie szyjne iHS w górę o oporze diagonalnym od ATH do teraz.“